kristiina

Kes sa oled ja kust sa tuled?


Minu nimi on Kristiina Walberg ning ma tulen täitsa siit

samast Tallinnast.


Mis on tantsus kõige südamelähedasem?


Olen tantsuga tegelenud pea 5 aastat ning minu jaoks on tantsus kõige südamelähedasem see, kuidas tants suudab väljendada nii palju emotsiooni ilma sõnadeta ning läbi selle tuua kokku inimesi, kes seda kõike jagada saavad.


Miks sa treener oled?


Treener ma olen väga lihtsal põhjusel: mulle meeldib jagada seda, mida mul jagada on ja näidata, et tants on midagi palju enamat

kui lihtsalt füüsiline liikumine.


Kõige kummalisem lause, mida oled kuulnud/öelnud?


Minu jaoks on kõige kummalisem lause, mida ma pidevalt kuulen:

“Ma ei saa tantsima tulla, ma ei oska ju tantsida”. See on kummaline minu jaoks lihtsalt seepärast, et mina arvasin kunagi sama, kuid mida kauem ma tantsinud olen, seda rohkem ma olen aru saanud, et tõesti harjutamine teeb meistriks. Kõik oskavad tantsida, vahet pole kui hästi, lihtsalt tuleb vaeva näha ja oma süda sinna sisse panna.

Esinemised & Võistlused


Olen esinenud tuntud artistidega nagu Kerli Kõiv, Jüri Pootsman, ÖED, S4U, Yasmyn jt. Samuti olen osalenud Tommy Cashi ja Metsakutsu muusikavideotes.

Who are you and where are you from?


My name is Kristiina, and I’m a local – from Tallinn.


What's the closest to your heart in dance?


I’ve been dancing for almost 5 years and for me, the closest to my heart is how it can express so many emotions without saying anything. And through that, it can bring people

together to share it all.


Why are you a choreographer/dance teacher?


There’s a really simple reason: I love to share what I have and to show that dance is something much more than just physical movement.


What's the weirdest sentence that you have heard or said?

The weirdest sentence that I have ever heard – and that I still hear very often – is „I can’t come to class, I don’t know how to dance!“

It’s strange because I used to think the same, until I realised
that practise does make perfect. You do get better at it with time,

you just have to put your heart in it!

 

Performances & Competitions


I have performed with known artists such as Kerli Kõiv, Jüri Pootsman, ÖED, S4U, Yasmyn etc. I have also taken part in the music videos of Tommy Cash and Metsakutsu.

  • YouTube
  • Instagram
  • Facebook